BANERY REKLAMOWE I FOLIE SAMOPRZYLEPNE
Banery Warszawa


Banery reklamowe to jeden z najlepszych, a zarazem najtańszych sposobów na promocję Państwa towarów i usług, a także marki firmy, jednak to, czy banner będzie przyciągał wzrok potencjalnych klientów, zależy nie tylko od inwencji grafika, lecz przede wszystkim od jakości wykonania. Nasze banery reklamowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a pełnokolorowy druk jest ostry i nie ulega łatwo działaniu czynników atmosferycznych. Żywa, nasycona kolorystyka oraz wyraźne, utrzymane w wysokiej rozdzielczości zdjęcia - to parametry, na które zwracamy szczególną uwagę. W ramach kompleksowej obsługi zlecenia służymy profesjonalnym doradztwem.

Ta forma reklamy posiada olbrzymią siłę oddziaływania, a możliwości rozmieszczenia ich są ogromne. Według wielu jest to najskuteczniejsza metoda reklamy. Dzięki ich wielkości, jesteśmy znakomicie zauważalni przez każdego przechodzącego lub przejeżdżającego obok. W trosce o wysoką jakość wydruków, używamy wyłącznie materiałów renomowanych producentów. Dzięki temu drukowane przez nas bannery są trwałe i odporne na wpływ warunków atmosferycznych.

Folia samoprzylepna jest uniwersalnym materiałem, najczęściej stosowanym na płaskich powierzchniach takich jak szyby, witryny sklepowe, elementy ekspozycyjne, płyty PCV itp. oraz na samochodach. Umieszczana w miejscach, gdzie przechodzi czy przejeżdża mnóstwo ludzi, przyciąga wzrok, wzbudza zainteresowanie, zostaje zapamiętana. W naszej ofercie posiadamy oprócz standardowej folii samoprzylepnej również folię One Way Vision (OWV) folia ta posiada strukturę porównywalną do plastra miodu - ścianki z przeźroczystymi otworkami. Po wyklejeniu folii tworzy ona efekt lustra weneckiego - z zewnątrz widoczna jest jedynie powierzchnia z nadrukowaną grafiką, natomiast z wewnątrz widoczność jest nieograniczona (jest trochę ciemniej, w zależności od parametru przepuszczalności światła).

<< Powrót

 Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 by DrukarniaWarszawska.pl